OPEN CALL 2021


-- EKL Muhu Kunstitalu residentuuriavalduste vastuvõtt kestab kuni märtsi lõpuni.

Kunstitalu kui rahvusvaheline kunstiresidentuur ootab suvekuudel resideeruma nii individuaalprogrammide alusel kui loomeüritusete korraldamiseks.

-

Muhu Kunstitalu keskendub aktuaalsetele küsimustele kultuuris ning kunsti funktsioonidele ühiskonnas.Residendid on oodatud vabalt kujundama oma loomingulist perioodi Muhus, Residentuur ei kohusta kunstnikke suhestuma presenteeriva ja kommunikeeruva tegevusega kuid soosib ja toetab aktiivselt Muhu saare avalikkusele suunatud aktiviteete ja ideid.

Tänavune Futu Muhu hooaeg - tööpealkirjaga KOHALIK AINE - on fokusseeritud kohalikule ressursile, olgu selleks siis saarele ja kogukonnale kuuluvad erinevad materiaalsed või kultuuriloolised väärtused. Koostöös Muhu loomeettevõtjate ning erialaspetsialistidega (MTÜ MuhuMaalammas, Kristjan Sisa, Eliisabet Tomasberg-Koidu) ja Eesti Maalikunstnike Liiduga (EML) korraldab Kunstitalu tänavu rakendusliku loomeseminari "Kohalik Aine" ja Muhumaa mitmeplaanilist ning pastoraalset ökosüsteemi poetiseeriva maaliplenääri.

Juulis toimub Eesti Vabagraafikute Ühenduse järjekorras seitsmes rahvusvaheline trükigraafika workshop Muhu Print.

2021 aasta suve lõpetab ülevaatlik näitus.

--The reception of residency applications at EKL Muhu Kunstitalu will last until the end of March.