top of page

KADRIORU GALERII 4.-12.11.2022

FUTU MUHU 2022 / FLORA & FAUNA

MAALID: Alexander Morozov (RU), Aino Säävälä (FI), Karl-Kristjan Nagel, Rita Reri Nagel, Jana Wiebe(GER), Tiiu Rebane

VIDEO: Alexei Gordin, Alexander Morozov (RU), Aino Säävälä (FI), Anu Hint, Piret Uibotalu, Tuomo Kangasmaa (FI)

EKL Muhu Kunstitalu traditsiooniline kunstifestival Futu Muhu keskendus tänavu taime-ja loomariigi jäädvustamisele. Ökosemiootilises spektris oli Futu Muhu fookus seatud keskkonda vaatlevatele kunstidele ning töömeetoditele, mis esitavad ja fikseerivad ajastu arusaamu inimese rollist ökosüsteemis ehk naturaalses ruumis.

Maalinäitust saadavad VEEBIS alates 4.novembrist festivali kunstnike videointervjuud


Muhu Kunstitalu toimib alates 2014. aasta sügisest rahvusvahelise kunstiresidentuuri ja kunstnikele avatud valdkondadevahelise loome- ja puhkekeskusena. Kunstitalu asub Muhu vallas, Saare maakonnas – tänapäeva mõistes maailma äärel. Muinsuskaitsealune talukompleks pakub vahetuid väljakutseid ja on suurepäraseks platvormiks nii kaasaegsetele kunstnikele kui ka ajaloolastele, lastele ja täiskasvanutele, novaatoritele ja restauraatoritele.

2015 aastal algatatud kunstifestivali Futu Muhu pöörab tähelepanu Kunstitalu olemasolule ning eksponeerib talukompleksi, kui funktsionaalset ning huvitava potentsiaaliga keskkonda kaasaegse rahvusvahelise kultuuritegevuse viljelemiseks.

Futu Muhu kuraator Tiiu Rebane

www.ai-res.org

KADRIORU GALERII +372 57702640

Vesivärava 50 10147, Tallinn E-R/Mon-Fri: 9.00 – 20.00 Laup/Sat: 9.00 – 18.00

Comments


Estonian Artists Association (EAA) Muhu Art Residency A-I-R program focuses on visual arts, including innovation, architecture, cultural heritage and locally rooted practice.

A.I. is situated on island Muhu, at the west coast of Estonia.

--

Eesti Kunstnike Liidu Muhu

A. I. Kunstitalu toimib alates 2015. aastast rahvusvahelise kunstiresidentuurina.

Talukompleks pakub loomingulist väljakutset nii kaasaegsetele kunstnikele kui ajaloolastele; lastele kui täiskasvanutele; novaatoritele kui restauraatoritele.

 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page