top of page

ÜRITUSTE KORRALDAMINE MUHU KUNSTITALUS

Muhu Kunstitalu broneerimine ürituste läbiviimiseks on imelihtne: võtke meiega ühendustl! https://www.ai-res.org/yritused

 

ASUKOHT

Muhu Kunstitalu asub Nõmmkülas – arhailises ning vahetus looduskeskkonnas, tänapäeva mõistes maailma äärel. Üügu panga lähistel, 150 km Tallinnast, siin oleme mötteliselt tagasi Eesti algupäras ehk omakultuuri allikal. Lähim toidupood asub talust 10 km kaugusel.

Usutavalt on endisaegne Uietalu üks Nõmmküla  ja Muhu saare vanimaid taluasemeid. Suurtalu rehemaja ning aidad, köök-sepikoda ja hollandi tüüpi veski on pärit 19. sajandist. 

ELURUUMID

20 VOODIKOHTA. Majutus talu aidahoonete 2-5-e kohalistes tubades; talus on iseteeniduslik köök-sepikoda, saun,  üks dushsh ning traditsiooniline lihtne välitualett. Talu peahoone ja laut on kohaldatud loomeruumideks. Talu tingimused on arhailised, külastajad on Kunstitallu tulles tagasi jõudnud otsekui 20.sajandi algusesse. 

​ARSI TALU

NÕMMKÜLA

MUHU VALD

SAAREMAA MAAKOND

94752

EESTI

Mob +372 57702640Comments


Estonian Artists Association (EAA) Muhu Art Residency A-I-R program focuses on visual arts, including innovation, architecture, cultural heritage and locally rooted practice.

A.I. is situated on island Muhu, at the west coast of Estonia.

--

Eesti Kunstnike Liidu Muhu

A. I. Kunstitalu toimib alates 2015. aastast rahvusvahelise kunstiresidentuurina.

Talukompleks pakub loomingulist väljakutset nii kaasaegsetele kunstnikele kui ajaloolastele; lastele kui täiskasvanutele; novaatoritele kui restauraatoritele.

 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page